

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 25A |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage Rating | 230 - 400V ac |
| Electrical Phase | 1 |
| Series | SB |
| Length | 35mm |
| Width | 83mm |
| Depth | 72mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Terminal Type | Screw |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Throw Configuration | 4P |
70020090 T0-2-1/I1H/K-CI-K1/2(RS629-2126)
3LD2154-2EP53
013198 P3-63/EA/SVB/2HI11
3LD2203-1TL51
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00