

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Poles | 4P |
| Maximum Current | 40A |
| IP Rating | IP20 |
| Voltage Rating | 230 - 400V ac |
| Electrical Phase | 1 |
| Series | SB |
| Length | 70mm |
| Width | 83mm |
| Depth | 72mm |
| Terminal Type | Screw |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Throw Configuration | 4P |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
276285 IS-100/4
222670 T0-3-8341/I1/SVB-SW
172788 P3-63/M4/SVB/HI11
OT63FT4N2 1SCA105393R1001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00