

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 75mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 22mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 4:1 |
| Sleeve Length | 1m |
| Material | Cross Linked Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +80 °C |
| Halogen Free | Yes |
| Series | MA47 |
SRFR-7.8/4.6-8-1M
F2211IN RD003
342-20020 SE28-6.4/3.2BK
905-50026 MA47 Kit-PO-X-CL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00