

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 9mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 3mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | No |
| Shrink Ratio | 3:1 |
| Sleeve Length | 30m |
| Material | Polyolefin |
| Operating Temperature Range | -55 - +135 °C |
| Flame Retardant | Yes |
| Series | TF31 |
TE100037569
300-73550 TCN20-1.2/0.6-PO-X-BK
7TCA017300R0382 HSB750-C
554-51401 TLFX95YE-PO-X-YE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00