

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Sleeve Diameter | 100mm |
| Colour | Black |
| Shrunk Diameter | 30mm |
| Sleeve Type | Heat Shrink |
| Adhesive Lined | Yes |
| Shrink Ratio | 4.5:1 |
| Sleeve Length | 500mm |
| Material | POX |
| Operating Temperature Range | -40 - +120 °C |
| Flame Retardant | No |
| Halogen Free | Yes |
| Standards Met | RoHS Compliant |
| Series | RMS |
RNF-100-3/4-0-STK
DR-25-1/4-0-SP
RW-175-3/8-X-STK
7TCA017300R0361 HSB500-4
HT-200-3/16-X-STK-CS-34128
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00