

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Series | RI58-D |
| Pulses Per Revolution | 360 |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | Push Pull |
| Shaft Type | Hollow |
| Shaft Diameter | 12mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Steps Per Revolution | 360Steps |
| IP Rating | IP65 |
| Overall Height | 41.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 200 kHz |
DBS50E-S5EP00500
ACM60B-S1KE13x06
DFS60I-BHEC01024
DBS36E-S3CK01024
PZ-34-A-250 0000X000X00
DFS60B-THPM10000
E6C2-CWZ5B 1000P/R 2M OMS
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00