

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Absolute |
| Series | AC36 |
| Maximum Revolutions | 10000rpm |
| Output Signal Type | Gray, SSI |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 7 - 30 V dc |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Resolution | 12 bit |
| IP Rating | IP64 |
| Interface | SSI-Gray |
| Overall Height | 48.1mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Switching Frequency | 500 kHz |
DFS60A-BHPC65536
DBS50E-S5EM00360
EIL580-SC10.5BN.01000.A
E6B2-CWZ5B 1000P/R 0.5M
DBS50E-S5EK00100
PSCI-4PP-05
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00