

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 115 V ac |
| Count Mode | Impulses |
| Input Type | Voltage |
| Connection Type | Screw |
| Reset Method | Manual |
| Number of Digits | 6 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Count Direction | Up |
| Digit Height | 4 mm |
| Maximum Count Frequency | 10Hz |
| Weight | 90g |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Series | 864 |
6.136.012.851
6.524.011.300
0.135.200.302
6.571T.010.302
CE.82199-rb
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00