

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 5000 |
| Series | RI58-D |
| Maximum Revolutions | 6000rpm |
| Output Signal Type | Push Pull |
| Shaft Type | Hollow |
| Shaft Diameter | 12mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP64, IP65 |
| Overall Height | 41.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
AFM60E-THAA004096
DBS60E-TJFK01000
DBS36E-S3AK02000
WDG58B-5000-ABN-G24-K3
Z 136.203
ECS78RBA502
ACM36-L1K0-K01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00