

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Series | RI58-O |
| Pulses Per Revolution | 500 |
| Maximum Revolutions | 10000rpm |
| Output Signal Type | RS422 |
| Supply Voltage | 5 V dc |
| IP Rating | IP64, IP65, IP67 |
| Overall Height | 57.5mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 300 kHz |
DBS60E-THEL02048
AFM60A-BBEB018x12
DFS60B-S4PA10000
DUV60E-D4KMHADA
DFS60S-TBOC01024
RS0-550-169
DBS36E-BBAJ01000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00