

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 5000 |
| Series | RI59-O |
| Maximum Revolutions | 10000rpm |
| Output Signal Type | Push Pull |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Height | 55mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
DBV50E-22AKB2000
DBS36E-S3EM01024
RE34L4D103W3263
RE30E-100-213-1
DBS36E-S3EK01024
DFS60S-TEOK01024
DBS60E-TGEJD0512
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00