

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 500 |
| Series | RI58-O |
| Maximum Revolutions | 10000rpm |
| Output Signal Type | Push Pull |
| Shaft Type | Solid |
| Shaft Diameter | 10mm |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| IP Rating | IP64, IP65 |
| Overall Height | 50mm |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Switching Frequency | 200 kHz |
AFM60A-S4NB018X12
BIM-UNT-AP6X-0.3-PSG3M
DBS60E-S4FK04096
MTS360G2-2AA-C0002-ERA360-05K
AFM60E-S4KA004096
E6B2-CWZ5B 2000P/R 0.5M
DBS36E-BBEK00100
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00