

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Differential |
| Minimum Pressure Reading | 0.25bar |
| Maximum Pressure Reading | 1.35bar |
| Output Type | Relay |
| Media Measured | Fluid |
| Maximum Current | 20 mA |
| Supply Voltage | 250 V ac |
| Housing Material | Fibreglass |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
3100B0600S01E000
KE1-6-M-B05C-1-4-D-S 2130X000X00
7MF1565-3BD00-1AA1
3500B0006G01B000
PMP23-AA7M1PB3CJ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00