

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Differential |
| Minimum Pressure Reading | 0.07bar |
| Maximum Pressure Reading | 2.75bar |
| Output Type | Relay |
| Media Measured | Fluid |
| Maximum Current | 5 A |
| Supply Voltage | 250 V ac |
| Housing Material | Fibreglass |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
PBT-RB1X0SG1SSNAMA0Z
PP - 222 2EE
NPA-300B-015D
404366/000-488-405-504-20-61/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00