

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Differential |
| Minimum Pressure Reading | 1in wg |
| Maximum Pressure Reading | 5in wg |
| Accuracy | ±10 % |
| Output Type | SPDT |
| Process Connection | 10.5 mm Tube, 7.4 mm Tube |
| Electrical Connection | Quick Connect |
| Series | GT27028 |
| Maximum Current | 5 A |
| Supply Voltage | 125 - 250 V ac |
| Housing Material | Polyphenylene Oxide |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
PBS2-RB250SG2SS0NMA0Z
3500R02B5G01B000
PMP23-AA1M1NB3CJ
A5074-TB-A1-CA-H1-PA 1 bar A
PTXPRESSX 1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00