

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Minimum Pressure Reading | 0.72psi |
| Maximum Pressure Reading | 1.8psi |
| Output Type | Relay |
| Electrical Connection | Spade Terminal |
| Supply Voltage | 250 V ac |
| Housing Material | Nylon |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
NPI-19M-015G2
X5072-TB-A2-CA-H1-PA 1 bar A
X5072-TB-A2-CA-H1-PA 1.0 bar G
154N-015G-R
401001/000-463-405-523-20-601-61/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00