

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Differential |
| Minimum Pressure Reading | 0psi |
| Maximum Pressure Reading | 15psi |
| Accuracy | 0.2 % |
| Output Type | Unamplified |
| Media Measured | Nitrogen Gas, Oxygen, Water |
| Analogue Output | 165 - 285 mV |
| Electrical Connection | Solder Tag |
| Response Time | 1 ms |
| Supply Voltage | 10 V dc |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
405052/000-493-475-504-20-36-01/000
NPA-300B-015G
404366/000-491-405-504-20-61/000
XMPC06C2941S701
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00