

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Gauge |
| Minimum Pressure Reading | 0psi |
| Maximum Pressure Reading | 0.5psi |
| Accuracy | 0.2 % |
| Output Type | Unamplified |
| Media Measured | Nitrogen Gas, Oxygen, Water |
| Analogue Output | 25 - 45 mV |
| Electrical Connection | Solder Tag |
| Response Time | 1 ms |
| Supply Voltage | 10 V dc |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
3100S0250S01B000
KE1-6-M-B05C-1-4-D-S 2130X000X00
PTX5072-TB-A2-CA-H1-PA
PS61-60-4MGZ-B-SP
X5072-TB-A1-CA-H1-PA 6.0 bar G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00