

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pole and Throw Configuration | DPDT |
| Normal State Configuration | 2NO/2NC |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 10A |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Maximum AC Voltage | 600V |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Connection Type | M20 |
| Action Type | Snap Action |
| Length | 146.05mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Depth | 73.18mm |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
| Maximum Operating Temperature | +70°C |
| Width | 51.85mm |
| Mounting Orientation | Side |
BAF1-2RN-LH
XCKP2110P16
83843701
3SE5122-0PE01
XCSP3919P20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00