

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Actuator Type | Roller Lever |
| Pole and Throw Configuration | SPDT |
| Maximum Current | 1A |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum AC Voltage | 125V |
| Series | BZ |
| Action Type | Snap Action |
| Length | 41.14mm |
| Depth | 0.68in |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Width | 1.94in |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Mechanical Life | 20000000Cycles |
83840701
106874 LS-S02-ZB
G13-01-1325
Ex ES 97 D 11 -60 c
EX-Z3K 335-11Z-3G/D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00