

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Current Ratio | 57:1 |
| Series | CSLA |
| Bore Size | 10.9mm |
| Sensor Technology | Open Loop |
| Supply Voltage | 8 - 16 V dc |
| Input Current | 57A |
| Overall Height | 35.6mm |
| Overall Width | 34.3mm |
| Overall Depth | 10.4mm |
| Minimum Temperature | -25°C |
| Maximum Temperature | +85°C |
| Mounting Type | PCB Mount |
CTSCMICRO19-200/5-T-S
CTD5S2005AXXX
XM07-175031S000000
XS03-415135S 000000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00