

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Actuator Type | Roller Lever |
| Pole and Throw Configuration | DPDT |
| Normal State Configuration | 2NO/2NC |
| Maximum Current | 10A |
| Housing Material | Aluminium |
| Maximum AC Voltage | 125 V, 250V |
| Maximum DC Voltage | 125 V, 250V |
| Connection Type | Cable |
| Action Type | Snap Action |
| Length | 92.96mm |
| Maximum Operating Temperature | +71°C |
| Width | 3.09in |
| Depth | 2.705in |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mounting Orientation | Side |
176884 LS-11DA-CC
3SE5232-0LD03
SK-Bet.M4 kpl. m.Kap.
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00