

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Actuator Type | Adjustable Roller Lever |
| Pole and Throw Configuration | DPST 2NC |
| Normal State Configuration | 2NC |
| IP Rating | IP66 |
| Maximum Current | 10A |
| Housing Material | Glass Fibre Reinforced Thermoplastic |
| Maximum AC Voltage | 300V |
| Maximum DC Voltage | 300V |
| Connection Type | PG13.5 |
| Series | GLD |
| Action Type | Slow Action |
| Length | 68.5mm |
| Width | 30.5mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Depth | 26.35mm |
| Mounting Orientation | EN50047 |
| Mechanical Life | 10000000Cycles |
Ex ES 97 R 11 -60 c
NGCMA50AX32C
XCKP2528P16
106804 LS-S11S/RR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00