

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Actuator Type | Plunger |
| Pole and Throw Configuration | SPDT |
| Normal State Configuration | NO/NC |
| IP Rating | IP67 |
| Maximum Current | 6A |
| Housing Material | Die Cast Zinc |
| Maximum AC Voltage | 300V |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Connection Type | PG13.5 |
| Series | GLE |
| Action Type | Snap Action |
| Length | 60mm |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Width | 65mm |
| Depth | 30mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Mechanical Life | 15000000Cycles |
266151 LSM-11S/L
EX-Z4V10H 335-11Z-1348/1583-1-3G/D
EX-ZR335-11Z-3G/D
3SE5162-0CE01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00