

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Device Type | Level Switch |
| Mounting Type | Exterior Mounting |
| Switch Output | NPN |
| Body Material | Stainless Steel |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Maximum Current | 60 mA |
| Maximum Pressure | 25bar |
GRF18S-E234LV
FTL31-AA1U3BAWDJ
LLC200D3LSH
VC5510NNOPT
FTC262-AA64D1
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00