

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pressure Reading Type | Absolute |
| Minimum Pressure Reading | 50psi |
| Maximum Pressure Reading | 500psi |
| Accuracy | ±0.25 % |
| Output Type | Analogue |
| Process Connection | NPT 1/8 |
| Response Time | <2 ms |
| Series | MLH |
| Supply Voltage | 24 V |
| Housing Material | Plastic |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| IP Rating | IP65 |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
3100B0400S01B000
404366/000-459-405-504-20-61/000
3100S0250S01E000
X5072-TB-A2-CA-H1-PA 25.0 bar G
3500B0004G01B000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00