

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Power to Lock / Unlock | Power to Unlock |
| Supply Voltage | 24V ac/dc |
| Series | KLP |
| Actuator Included | No |
| Range | SEZYLOCK |
| Safety Contacts | 2NC |
| Conduit Entry | M20 |
| Auxiliary Contacts | 2NO |
| Housing Material | Plastic |
| IP Rating | IP67 |
| Depth | 45.5mm |
| Length | 160mm |
| Width | 46mm |
AZM 170-11ZRK 230 VAC
D4JL-4NFA-C5
D4SL-N4HFG-D
AZM300Z-I2-ST-1P2PA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00