

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Lock Style | Keyed |
| Normal State Configuration | 2NC |
| Safety Contacts | 2NC |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Connection Type | Cable |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Range | Kobra |
| IP Rating | IP67 |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
| Number of Head Directions | 8 |
| Series | KM-SS-Ex |
| Width | 41.6mm |
| Depth | 44mm |
| Maximum Current | 4A |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Length | 118mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
STR1-SASM10P5
440T-MSALE10AC
440T-MRPSE110F
TR4-SEM01CB
AZ 16-12ZVK-ST
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00