

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Lock Style | Keyed |
| Normal State Configuration | 2NO/2NC |
| Safety Contacts | NO/2NC |
| Maximum AC Voltage | 250V |
| Maximum DC Voltage | 250V |
| Connection Type | Cable |
| Housing Material | Stainless Steel |
| Range | Kobra |
| IP Rating | IP67 |
| Hazardous Area Certification | ATEX |
| Number of Head Directions | 8 |
| Series | KM-SS-Ex |
| Maximum Current | 2.5A |
| Length | 118mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Width | 41.6mm |
| Depth | 44mm |
| Auxiliary Contacts | 1NO |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
AZ16-02ZVK-M20
AZ16-02ZVRK-M20
i110-E0313S06
440T-MSRUE11GA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00