

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Contact Configuration | 2NC + 1NO |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | ES |
| IP Rating | IP69K |
| Push Button Shape | Round |
| Voltage Rating | 240V |
| Supply Current | 3A |
| Depth | 105mm |
| Width | 70mm |
| Push Button Material | Plastic |
| Height | 75mm |
FB1W-YW1B-V4E01R
3SU1801-0NN00-2AA2
XW1E-LV411Q4M-R
84-5031.2B40
A02ESH3B102IX0+PEA01+A01YL5
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00