

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Lock Style | Mechanical Bolt |
| Lock Type | Power Lock |
| Actuator Included | Yes |
| Connection Type | Screw |
| Housing Material | Metal |
| Series | M-BS |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Depth | 109mm |
| Width | 26mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Length | 84mm |
3911742390
440T-MSSSE220A
440K-A21006
i10-M0454 Lock
3SE5122-0QV10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00