

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Lock Style | Trapped Key |
| Lock Type | Interlock |
| Actuator Included | Yes |
| Connection Type | Screw |
| Housing Material | Metal |
| Number of Head Directions | 2 |
| Series | M-TS |
| Length | 104mm |
| Minimum Operating Temperature | -25°C |
| Width | 44mm |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Depth | 109mm |
6050100001
D4NL-1DFA-BS
2TLA042022R3410 Magne 4 DYN-2 M12-8
440T-MSRUE11GA
HS5L-VA44M-G
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00