

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | i3B |
| Number of Inputs | 2 (Analogue), 24 (Digital) |
| Input Type | Analogue, Digital |
| Number of Outputs | 16 (Digital) |
| Voltage Category | 10 - 30 V dc |
| Network Type | CAN |
| Programming Interface | Front Panel |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Dimensions | 96 x 96 x 57.5 mm |
| Communication Port Type | RS232, RS485 |
| Display Included | Yes |
| Program Capacity | 256 kB |
| Memory | 256 (Program Memory) kB |
| Width | 96mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Output Current | 0 - 20 (Analogue) mA |
| Length | 96mm |
| Depth | 57.5mm |
| Number of Communication Ports | 2 |
FX5U-32MR/ES
004001000300
IS.MDuino.19R+
NX1P2-9B40DT
6AG2214-1AG40-1XB0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00