

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Manufacturer Series | i3E |
| Number of Inputs | 24 (Digital), 4 (Analogue) |
| Input Type | Analogue, Digital |
| Number of Outputs | 16 (Digital), 2 (Analogue) |
| Network Type | CAN, Ethernet |
| Display Included | Yes |
| Communication Port Type | RS232, RS232/RS485, RS485 |
| Dimensions | 210.06 x 143.76 x 43.94 mm |
| Programming Interface | Front Panel |
| Memory | 32 GB |
| Length | 210.06mm |
| Depth | 43.94mm |
| Number of Communication Ports | 3 |
| Width | 143.76mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
197511 EASY-E4-UC-16RE1P
6ES7511-1CK01-0AB0
6AG1212-1BE40-2XB0
6ED1055-1MD00-0BA2
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00