

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Voltage | 5V dc |
| Input Voltage Range | 9 - 36 V dc |
| Power Rating | 20W |
| Input Voltage Nominal | 18 V dc |
| Output Current | 4A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Isolated | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Isolation Voltage | 1.5kV dc |
| Length | 40.64mm |
| Depth | 8.89mm |
| Series | ESB |
| Maximum Temperature | +100°C |
| Minimum Temperature | -40°C |
ULS-12/8.3-D48N-C
I7A24045A033V-001-R
QSB30024S48
TEQ 40-7223WIR
TEP 40-7211UIR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00