

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Panel Cut Out Diameter | 22mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Voltage Rating | 230 / 240V ac/dc |
| Push Button Style | Round |
| IP Rating | IP66 |
| Series | CW |
| Manufacturer Part No. | CW4P-1EQM4S |
| Body Material | Metal |
| Maximum AC Voltage | 240V |
| Terminal Type | Screw |
PN22SJNA03QE
PB6B2RS6M1CAL00S500
14-272.0252+704.600.1
APB4E07TZBE001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00