

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Mounting Type | Panel Mount |
| Cutout Diameter | 30mm |
| Contact Configuration | 4PST |
| Push Button Actuation | Twist Release |
| Illuminated | No |
| Series | XW1E |
| IP Rating | IP65 |
| Colour | Red |
| Push Button Shape | Round |
| Depth | 80.7mm |
| Push Button Material | Plastic |
| Height | 38.6mm |
A22NE-S-P222-N
AB6E-3BV01PTRM
84-5221.2B20
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00