

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Illuminated | Yes |
| Panel Cut Out Diameter | 22mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Push Button Colour | Blue |
| Contact Configuration | SPST |
| Push Button Style | Round |
| IP Rating | IP65 |
| Push Button Diameter | 40mm |
| Push Button Material | Plastic |
| Series | YW |
| Manufacturer Part No. | YW1L-M4E10QM3S |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum DC Voltage | 230 / 240V |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Terminal Type | Screw |
| Body Material | Plastic |
| Maximum AC Voltage | 230 / 240V |
1241.2857
MPI005R28LSRD12
MPI002/28/RD/24
AV09C7L3D2406
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00