

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Connector A | G 1/4 Male |
| Connector B | Push In 4 mm |
| Pneumatic Fitting Type | Straight Threaded Adaptor |
| Connection Style | Threaded-to-Tube |
| Threaded Connection | G 1/4 Male |
| Manufacturer Series | PM |
| Thread Material | Acetal Copolymer |
| Mounting Type | Inline |
| Maximum Operating Pressure | 16 bar |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| Body Material | Acetal Copolymer |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
KQ2H03-34AS
CK-1/2-PK-13
QS-G3/8-8-50
QSLV2-1/4-6
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00