

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | 2 Relay, 1 Logic |
| Supply Voltage | 20 - 30 V ac/dc |
| Size | 48 x 96mm |
| Number of Inputs | 3 |
| Number of Outputs | 3 |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Temperature Range | -10 - +55 °C |
| Display Type | Segment |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Additional Functionality | PID Controller |
| Series | diraTRON |
| Input Type | Analogue, Digital |
| Display Colour | Green, White |
ID NEXT 978-PTC/NTC-230V-1NTC
701052/8-02-31-00/000
702034/8-3100-23
ECO24-111-1300-000
E5CC-QX2ABM-001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00