

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Logic, Relay |
| Supply Voltage | 110 - 240 V ac |
| Size | 96 x 48 (1/8 DIN)mm |
| Number of Outputs | 4 |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +55°C |
| Display Type | LCD, Multi Line |
| IP Rating | IP20, IP65 |
| Series | dTRON |
| Additional Functionality | ON/OFF, PID |
| Range | dTRON 308H |
| Panel Depth | 105mm |
| Display Colour | Red/Green |
KS20-10TRR0020-01
E5C2-R20J 100-240VAC 0-300
IC PLUS 915-V/I-230V
40T-72-4-01-RR-00-9
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00