

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Output Type | Current |
| Supply Voltage | 400 V |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Maximum Operating Temperature | +45°C |
| Input Type | Voltage |
| Series | MINI MCR-2-T-2RO-PT |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Termination Type | Screw |
701513/8-0000-23/000
702110/8-0000-23/000
702031/8-1200-23
EPACK-1PH/63A/24V/V2CL/TCP/HSP
703044/181-200-23/000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00