

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Input Type | Voltage |
| Connection Type | Solder Pin |
| Reset Method | No Reset |
| Number of Digits | 7 |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Count Direction | Up |
| Digit Height | 4 mm |
| Maximum Count Frequency | 10Hz |
| Series | K 07.90 |
0 309 511
6.924.0100.000
6.924.0101.000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00