

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Size | 48 x 24 (1/32 DIN)mm |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
| Maximum Operating Temperature | +65°C |
| IP Rating | IP65 |
| Series | CODIX 532 |
| Input Type | Thermocouple (J/ K/ N) |
| Panel Depth | 59mm |
702110/8-0000-25/000
E5C2-R20K AC100-240 0-200
701170/8-0153-1001-23/005
702031/8-3100-25
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00