

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Encoder Technology | Incremental |
| Pulses Per Revolution | 2500 |
| Maximum Revolutions | 12000rpm |
| Output Signal Type | Push Pull |
| Shaft Type | Solid |
| Supply Voltage | 10 - 30 V dc |
| Shaft Diameter | 6mm |
| IP Rating | IP65 |
| Overall Height | 71.4mm |
| Overall Width | 50.8mm |
| Overall Depth | 64mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Switching Frequency | 300 kHz |
DFS60B-BENA01024
DBS36E-BBEK01000
8.5000.B157.5000
SEM70-HN025AK22
DBS60E-S4EK04096
E6B2-CWZ5B 1000P/R 0.5M
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00