

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Series | D120 |
| Output Signal Type | Analogue |
| Supply Voltage | 12 - 30 V dc |
| IP Rating | IP67 |
| Overall Height | 233mm |
| Overall Width | 120mm |
| Overall Depth | 133mm |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Connection Type | M12 Connector |
AFS60A-S4NB262144
RS0-532-317
05.2400.1122.1024
DBS60E-S4FK01000
40A1250ABNG24K2
842-7201
DBS60E-RHFL01024
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00