

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Switch Operation | Momentary |
| Illuminated | Yes |
| Panel Cut Out Diameter | 16mm |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Contact Configuration | SPST |
| Voltage Rating | 36V dc |
| Push Button Style | Round |
| LED Colour | Blue |
| IP Rating | IP67 |
| Contact Current Rating | 2 A |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Case Colour | Black |
| Contact DC Voltage Rating | 36V |
| Manufacturer Part No. | MAV16CBRE-7-JR-12V |
| Terminal Type | Solder Lug |
14-131.0252 + 704.600.1
82-5152.2123.B002
1241.6824.1121000
NP8E2D203QE
82-5551.1000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00