

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cam Switch Type | Double Throw Cam Switch |
| Pole and Throw Configuration | DP |
| Normal State Configuration | NO/NC |
| Maximum Current | 50A |
| Number of Positions | 3 |
| Length | 140mm |
| Width | 180mm |
| Depth | 115mm |
| Actuator Type | Knob |
| Dimensions | 140 x 180 x 115mm |
78627335 T0-2-8231/E/EZ-P1(RS257-9643)
199947 P1-40/SE1/SVB/HI11
207125 T0-3-8228/I1
026990 T0-2-15422/IVS
K10B001UCH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00