

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Cam Switch Type | Double Throw Cam Switch |
| Pole and Throw Configuration | 4P |
| Normal State Configuration | NO/NC |
| Maximum Current | 63A |
| Number of Positions | 3 |
| Length | 140mm |
| Width | 180mm |
| Depth | 115mm |
| Actuator Type | Knob |
| Dimensions | 140 x 180 x 115mm |
066931 T0-2-15907/E
78627336 T0-3-8232/E/EZ-P1(RS257-9659)
CA10A213/GBA007*PF
050716 T0-2-8241/E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00