

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Pole and Throw Configuration | DP |
| Cam Switch Type | Double Throw Cam Switch |
| Normal State Configuration | NO/NC |
| Maximum Current | 115A |
| Number of Positions | 3 |
| Length | 190mm |
| Width | 280mm |
| Depth | 130mm |
| Dimensions | 190 x 280 x 130mm |
CA10A270/GBA001*FT
199919 P1-40/I2H/MBS/SVB-SW
C80A213/GBA001E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00